.

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

UWAGA!

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wy­łącz­nie dla osób dorosłych powyżej 18 roku życia. Nie należy ich udostępniać osobom poniżej 18 roku życia. Jeżeli nie masz ukończonych 18 lat nie możesz przebywać na stronie.  

Organizator:

25-26 listopada 2022 - Do zobaczenia jesienią!

Podziel się

Okręt piwnej rewolucji wraca do PORTU LUBLIN!!! Po dwóch latach przerwy wracamy z najlepszą piwną imprezą pod słońcem! Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych - to wydarzenie którego nie musimy Wam przedstawiać :) W ciągu dwóch dni łączymy pasję browarników, piwowarów domowych, a przede wszystkim fanów trunku w każdym odcieniu. Nie byłeś jeszcze na LTPR? Koniecznie zaplanuj sobie czas w listopadzie, bo będzie się DZIAŁO!
Do udziału w wydarzeniu zapraszamy kilkadziesiąt najlepszych browarów rzemieślniczych z całej Polski. Dzięki ich obecności każdy z Was będzie mógł wybierać w kilkudziesięciu stylach najlepszych piw z kraju. Na poprzedniej edycji w 2019 roku mogliśmy spróbować pomiędzy 300 a 400 różnymi piwami!
Targi to nie tylko trunek w kieliszku! Uczymy warzyć, odpowiadamy na pytania, dyskutujemy o piwie, a przede wszystkim dobrze się bawimy. Bo piwo to przede wszystkim spotkanie z ludźmi.
Nie znasz się na piwie? Nie musisz. Zostaw to nam. Przyjdź, spróbuj i zostań w świecie rewolucji.
Rezerwujcie terminy! Widzimy się w dniach 25 -26 listopada 2022!

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych 2022

25 listopada (piątek) 16:00-24:00

26 listopada (sobota) 13:00-24:00