.

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

UWAGA!

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wy­łącz­nie dla osób dorosłych powyżej 18 roku życia. Nie należy ich udostępniać osobom poniżej 18 roku życia. Jeżeli nie masz ukończonych 18 lat nie możesz przebywać na stronie.  

Organizator:

Browary craftowe w Targach Lublin - sprawdź jakich możesz się spodziewać 25-26 listopada!

Podziel się

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych już coraz bliżej! Zapoznaj się z listą browarów tegorocznej edycji wydarzenia.

 

Nie możesz doczekać się Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych 2022? Zapoznaj się z listą blisko 30 browarów rzemieślniczych, które zaprezentują się już 25-26 listopada w hali C Targów Lublin. Kliknij w poniższe zdjęcie i sprawdź tegoroczną ofertę Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych:

 

 

 

W sprzedaży internetowej dostępne są już bilety wstępu na Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych. Bilety są sprzedawane drogą elektroniczną oraz stacjonarnie w kasach Targów Lublin w dniach 25-26 listopada 2022 r. w godzinach otwarcia kas stacjonarnych podczas Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych. Bilet wstępu uprawnia do jednorazowego (na wybrany dzień Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych) wejścia na teren Targów. Omiń długie kolejki i kup bilet on-line na portalu ToBilet.pl ! 

 

 

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych 2022

25 listopada (piątek) 16:00-24:00

26 listopada (sobota) 13:00-24:00