.

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

UWAGA!

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wy­łącz­nie dla osób dorosłych powyżej 18 roku życia. Nie należy ich udostępniać osobom poniżej 18 roku życia. Jeżeli nie masz ukończonych 18 lat nie możesz przebywać na stronie.  

Organizator:

Komunikat - Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych 2020

Podziel się

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych przełożone na 2021 rok. #TrzymajcieSię!

Rok 2020 nie jest łaskawy dla branży eventowej. Do ostatniej chwili żyliśmy nadzieją, że w listopadzie spotkamy się z Wami na najlepszej imprezie po wschodniej stronie Wisły, ale w tym roku niestety tego spotkania nie będzie. Polska znalazła się w strefie czerwonej i z każdym dniem szansa na organizację festiwalu malała, dlatego zdecydowaliśmy, że 6 edycja Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych odbędzie się w innym terminie. Mamy nadzieje, że spotkamy się z Wami w 2021 roku. Bądźcie pewni, że zrobimy wszystko, by to spotkanie odbyło się jak najszybciej. Informacje o nowym terminie znajdziecie na naszej stronie internetowej, Facebooku i Instagramie. 

 

Trzymajcie się ciepło i bądźcie zdrowi! Zróbmy WSZYSTKO, żebyśmy znowu mogli się spotkać na najlepszej imprezie pod słońcem, bo Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych to nie tylko zacne trunki, to wspaniała atmosfera, którą tworzycie WY!

 

Pamiętajcie także o browarach, które co roku przywożą dla Was najlepsze trunki, one również liczą na Waszą pomoc i czekają na Was! Na stronach internetowych i w mediach społecznościowych browarów znajdziecie informacje w jaki sposób możecie zamówić nie tylko trunki, ale także gastronomię z ich lokali. Bądźmy razem w tym trudnym dla całej branży czasie! 

 

Trzymajcie się! Czekamy na Was! 

 

Zespół Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych