.

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

UWAGA!

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wy­łącz­nie dla osób dorosłych powyżej 18 roku życia. Nie należy ich udostępniać osobom poniżej 18 roku życia. Jeżeli nie masz ukończonych 18 lat nie możesz przebywać na stronie.  

Organizator:

Ruszyła sprzedaż biletów na Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych!

Podziel się

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych odbędą się po raz szósty w dniach 25-26 listopada 2022! Kup bilet wstępu i już teraz zaplanuj swoją wizytę na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych 2022.

Ruszyła sprzedaż biletów na Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych!

25 - 26 listopada 2022!

 

Wybierasz się na najlepszą piwną imprezę w regionie? Zapoznaj się z zasadami dotyczącymi wstępu na Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych, które w dniach 25-26 listopada 2022 odbędą się w Targach Lublin. Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj wszystkie informacje, których potrzebujesz, żeby z łatwością do nas dotrzeć i czuć się komfortowo. Jeśli jednak masz pytania na końcu znajdziesz do nas kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania. 

W ramach wydarzenia obowiązuje jeden rodzaj biletów wstępu bilet normlany w cenie 15 zł brutto.

Bilety są sprzedawane drogą elektroniczną oraz stacjonarnie w kasach Targów Lublin w dniach 25-26 listopada 2022 r. w godzinach otwarcia kas stacjonarnych podczas Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych. Bilet wstępu uprawnia do jednorazowego (na wybrany dzień Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych) wejścia na teren Targów. Omiń długie kolejki i kup bilet on-line na portalu ToBilet.pl !

 

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych 2022

25 listopada (piątek) 16:00-24:00

26 listopada (sobota) 13:00-24:00

 

Przed zakupem biletu, przeczytaj REGULAMIN DLA ZWIEDZAJĄCYCH. Zakup biletu jest jednoznaczny z jego akceptacją oraz zobowiązaniem do jego przestrzegania.