.

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

UWAGA!

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wy­łącz­nie dla osób dorosłych powyżej 18 roku życia. Nie należy ich udostępniać osobom poniżej 18 roku życia. Jeżeli nie masz ukończonych 18 lat nie możesz przebywać na stronie.  

Organizator:

Strefa BARBERÓW na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych

Podziel się

Strefa BARBERÓW na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych! Dwa profesjonalne stanowiska fryzjerskie, najwyższej jakości kosmetyki do stylizacji męskiego zarostu, mistrzowie w swoim fachu. Odwiedź strefę Barberów na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych i oddaj się w ręce profesjonalistów.

Strefa BARBERÓW na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych!

Strefa Barberów na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych powstanie we współpracy z The Razors Edge Barbershop x Lublin Blues Barbershop.


Dwa profesjonalne stanowiska fryzjerskie, najwyższej jakości kosmetyki do stylizacji męskiego zarostu, mistrzowie w swoim fachu - tak prezentuje się plan pracy Barberów na 25-26 listopada w hali C Targów Lublin. Barberzy rozłożą fryzjerskie stanowiska na całe dwa dni imprezy i będą strzygli przybyłych piwoszy! Nie zwlekaj z wizytą na LTPR! 

Odwiedź strefę Barberów na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych i oddaj się w ręce profesjonalistów!

 

 

 

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych 2022 

25 listopada (piątek) 16:00-24:00 

26 listopada (sobota) 13:00-24:00