.

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

UWAGA!

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wy­łącz­nie dla osób dorosłych powyżej 18 roku życia. Nie należy ich udostępniać osobom poniżej 18 roku życia. Jeżeli nie masz ukończonych 18 lat nie możesz przebywać na stronie.  

Organizator:

VI edycja Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych za nami! Dziękujemy!

Podziel się

VI edycja Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych za nami! Dziękujemy za udział w Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych.

VI edycja Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych już za nami! DZIĘKUJEMY!

 

Za nami 2 dni piwnych premier, hektolitry piwa rzemieślniczego, tysiące uśmiechów i niezliczona ilość spotkań. Dziękujemy Wystawcom i Zwiedzającym, którzy stworzyli niepowtarzalną atmosferę na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych. Po raz kolejny Zwiedzający udowodnili, że Lublin kocha piwny craft. Strefa Kibica i stworzona w niej sportowa atmosfera przyniosła szczęście Polakom w drugim meczu fazy grupowej Mistrzostw Świata piłki nożnej 2022 w Katarze. Strefa Barberów również cieszyła się zainteresowaniem Zwiedzających, podobnie jak strefa legendarnych flipperów, do której ustawiały się kolejki chętnych.

 


W dniach 25-26 listopada 2022 roku hala C Targów Lublin wypełniła się miłośnikami złotego trunku i pasjonatami piwnego craftu. Tegoroczną edycję Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych odwiedziło ponad 7 tysięcy Zwiedzających! 

 

Wśród 30 browarów VI edycji LTPR nie zabrakło stałych bywalców wydarzenia, jak również targowych debiutantów. Wśród piwnych reprezentantów Lubelszczyzny na tegorocznej edycji Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych zaprezentował się między innymi: Browar Dziki Wschód, Browar Dwa Miasta, Browar Zakładowy, Chmiele Nałęczowskie, Incognito Browar, Alchemik Browar & Pizza, Piwne Podziemie.

 

Dla równowagi oprócz wyrobów z chmielu na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych można było degustować także miody pitne, wino z regionalnych winnic oraz liczne propozycje gastronomiczne z foodtrucków czy stoisk takich jak: Walenty Kania "Kuchnia dla odważnych" i Chyży Wół. Limitowane, festiwalowe szkło cieszyło się ogromnym zainteresowaniem Zwiedzających i zostało wyprzedane co do sztuki.

 

Wyodrębnione strefy, stanowiące atrakcje towarzyszące Lubelskim Targom Piw Rzemieślniczych, również były strzałem w 10! Zarówno strefa planszówek, jak i strefa kibica z uwagi na duże zainteresowanie była powiększana podczas wydarzenia.

 

Poniżej udostępniamy linki do relacji lokalnych mediów na temat Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych:

https://www.lublin112.pl/w-lublinie-ruszyla-impreza-dla-prawdziwych-smakoszy-piwa-targi-piw-rzemieslniczych-potrwaja-do-jutra-zdjecia/
https://www.eska.pl/lublin/lubelskie-targi-piw-rzemieslniczych-przyciagnely-tlumy-zobacz-zdjecia-aa-eHzD-Zosk-pfQF.html
https://kurierlubelski.pl/zloty-plyn-litrami-lal-sie-po-targach-lublin-zobacz-zdjecia-z-piwnej-imprezy/ar/c1-17078853

Zapraszamy do zapoznania się z FOTORELACJĄ z tegorocznej edycji Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych!