.

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

UWAGA!

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wy­łącz­nie dla osób dorosłych powyżej 18 roku życia. Nie należy ich udostępniać osobom poniżej 18 roku życia. Jeżeli nie masz ukończonych 18 lat nie możesz przebywać na stronie.  

Organizator:

7. edycja i 7 stref LTPR - SPRAWDŹ!

Podziel się

Już 13-14 października 2023 odbędzie się 7. edycja Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych! Sprawdź jakie strefy będą czekać na Ciebie w piątek 13-tego w Targach Lublin! 7. edycja LTPR = 7 stref LTPR

 

Już 13-14 października 2023 odbędzie się 7. edycja Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych! Największa impreza piwna w Lublinie! Prawdziwe święto miłośników kraftu i piwnego trunku! Sprawdź jakie strefy będą czekać na Ciebie 13-14 października 2023 w Targach Lublin! Z okazji 7. edycji piwnego święta w Lublinie przygotowaliśmy dla Was 7 stref specjalnych #LTPR

 

 

30 browarów kraftowych, ponad 200 różnych piw, piwne premiery i nowości, rzemieślnicze klasyki znane miłośnikom piwa - rozsmakuj się w różnorodnych stylach piwa, ich odmianach i aromatach. Zapoznaj się z listą browarów rzemieślniczych, które zaprezentują się podczas 7. edycji Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych! Sprawdź z kim spotkasz się na miejscu! 

PAMIĘTAJ - lista browarów, które wezmą udział w 7. edycji LTPR będzie aktualizowana na bieżąco!

 


10 najlepszych Food Trucków, szeroki wybór kuchni świata i prawdziwy street food na wyciągnięcie ręki! Food Truck Festivals gwarantuje, że każdy foddies podczas Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych będzie zadowolony.

Amigo Food Truck, Bart Burger Food Truck, TuThai Food Truck, Momo House CN, Złota Frytka Food Truck, Złote Paluchy Churros i inne! Nie może Cię zabraknąć! 

 

Kilkanaście kultowych maszyn w tym legendarne maszyny z lat 90. - FLIPPERY i automaty! Przetestuj wszystkie flippery i automaty całkowicie ZA DARMO!

CORVETTE, DEMOLITION MAN, DIRTY HARRY, JOHNNY MNEMONIC, JUDGE DREDD, JUNKYARD, NO FEAR NO GOOD, GOFERS, THE FLINTSONES, ROADSHOW, WHO DUNNIT, WORLD CUP - który z nich wybierzesz?

Jesteś fanem planszówek? Gra na czas będzie czekać na Ciebie z szerokim wyborem gier planszowych! Turnieje w nagrodami, gry o tematyce piwnej i wiele więcej! #GAMESROOM

 

Dwa profesjonalne stanowiska fryzjerskie, najwyższej jakości kosmetyki do stylizacji męskiego zarostu, mistrzowie w swoim fachu - odwiedź strefę Barberów na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych i oddaj się w ręce profesjonalistów.

Strefa Barberów na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych powstanie we współpracy z The Razors Edge Barbershop x Lublin Blues Barbershop. Barberzy rozłożą fryzjerskie stanowiska na całe dwa dni imprezy i będą strzygli przybyłych piwoszy ZA DARMO!

 

Absolutna nowość na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych! Strefa TATTOO dla miłośników piwnego kraftu! Najlepsze studia tatuażu w Lublinie na dwa dni przeniosą swoje lokale do Targów Lublin i będą do Waszej dyspozycji w dniach 13-14 października! Wkrótce więcej informacji na temat STREFY TATTOO na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych 2023. 

 

Nie ma dobrej imprezy bez muzyki! Bogata dyskografia na płytach winylowych, profesjonalne nagłośnienie i repertuar dopasowany do klimatu Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych - wszystko po to, by w dniach 13-14 października zamienić Targi Lublin w NAJWIĘKSZY PUB PIWNY W LUBLINIE!

 

Wystawcy Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych to nie tylko browary. Wśród wystawców 7. edycji Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych są także producenci rzemieślniczego cydru, wina i miodów pitnych! Strefa ALKOHOLI RZEMIEŚLNICZYCH zadowoli najbardziej wymagających degustatorów alkoholi rzemieślniczych.


Wkrótce więcej informacji na temat STREFY ALKOHOLI RZEMIEŚLNICZYCH na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych 2023.