.

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

UWAGA!

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wy­łącz­nie dla osób dorosłych powyżej 18 roku życia. Nie należy ich udostępniać osobom poniżej 18 roku życia. Jeżeli nie masz ukończonych 18 lat nie możesz przebywać na stronie.  

Organizator:

Bilety wstępu - LTPR 2023

Podziel się

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych odbędą się po raz siódmy w dniach 13-14 października 2023! Kup bilet wstępu i już teraz zaplanuj swoją wizytę na Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych 2023.

 

Sprzedaż biletów na Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych już dostępna na platformie ToBilet!

13-14 października 2023!

 

Wybierasz się na najlepszą piwną imprezę w regionie? Zapoznaj się z zasadami dotyczącymi wstępu na Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych, które w dniach 13-14 października 2023 roku odbędą się w Targach Lublin. Mamy nadzieję, że znajdziesz tutaj wszystkie informacje, których potrzebujesz, żeby z łatwością do nas dotrzeć i czuć się komfortowo. Jeśli jednak masz pytania na końcu znajdziesz do nas kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania. 

W ramach wstępu na wydarzenie obowiązuje jeden rodzaj biletów wstępu - bilet normlany w cenie 15 zł brutto.

Bilety są sprzedawane drogą elektroniczną oraz stacjonarnie w kasach Targów Lublin w dniach 13-14 października 2023 roku w godzinach otwarcia kas stacjonarnych podczas Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych. Bilet wstępu uprawnia do wielokrotnego wejścia na teren Targów podczas wybranego dnia Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych. Omiń długie kolejki i kup bilet on-line na portalu ToBilet! 

 

 

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych 2023

13 października (piątek) 16:00-00:00 

14 października (sobota) 14:00-00:00 

 

Przed zakupem biletu, przeczytaj REGULAMIN DLA ZWIEDZAJĄCYCH. Zakup biletu jest jednoznaczny z jego akceptacją oraz zobowiązaniem do jego przestrzegania.