.

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

UWAGA!

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wy­łącz­nie dla osób dorosłych powyżej 18 roku życia. Nie należy ich udostępniać osobom poniżej 18 roku życia. Jeżeli nie masz ukończonych 18 lat nie możesz przebywać na stronie.  

Organizator:

Informacje dla mediów

Podziel się

Zapraszamy dziennikarzy i fotoreporterów do relacjonowania naszych wydarzeń. Akredytacje dla przedstawicieli pracy są bezpłatne i obowiązują każdego dnia tragów. O akredytacje mogą udzielać się przedstawiciele mediów lokalnych, branżowych i ogólnopolskich z aktualną legitymacją dziennikarską bądź udokumentowaną działalnością dziennikarską. Po odbiór identyfikatorów zapraszamy do Biura Targów w trakcie trwania wydarzenia. Zapraszamy także do skorzystania z materiałów prasowych przygotowanych przez Targi Lublin S.A.

Poznaj najlepszą piwną imprezę w regionie!

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych, to zdecydowanie jedna z najbardziej rozpoznawalnych imprez na piwnej mapie Polski. Co roku pojawiają się na niej najbardziej uznane browary rzemieślnicze z Polski, a także zaproszeni goście z zagranicy. Do doskonała okazja, żeby zasmakować w niepowtarzalnych piwach. Wydarzenie cieszy się dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców regionu.

Informacja Prasowa LTPR 2023
Formularz akredytacji Regulamin akredytacji

Kontakt dla mediów

Agnieszka Dyś