.

Strona przeznaczona wyłącznie dla osób pełnoletnich. Czy masz ukończone 18 lat?

UWAGA!

Strona zawiera materiały dotyczące napojów alkoholowych przeznaczone wy­łącz­nie dla osób dorosłych powyżej 18 roku życia. Nie należy ich udostępniać osobom poniżej 18 roku życia. Jeżeli nie masz ukończonych 18 lat nie możesz przebywać na stronie.  

Organizator:

O Lubelskich Targach Piw Rzemieślniczych

Podziel się

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych to wydarzenie dla prawdziwych smakoszy piwa!

 

Lubelskie Targi Piw Rzemieślniczych to impreza dla prawdziwych smakoszy wyjątkowego piwa.

 

Różnorodność to nasza specjalność! Dlatego też podczas trwania Lubelskich Targów Piw Rzemieślniczych hala Targów Lublin zamienia się w największy pub w regionie, w którym spotkacie się z najlepszymi browarami rzemieślniczymi z Polski i z zagranicy! To idealna okazja, by rozsmakować się w niepowtarzalnym stylach piwa, ich odmianach i aromatach!

 

W trakcie dwóch dni, będziecie mieli okazję spróbować wyjątkowych piw, które już dobrze znacie, ale także zupełnych nowości, które są przygotowywane specjalnie na LTPR. Będzie to także świetna okazja, aby pobawić w gronie przyjaciół, znajomych i prawdziwych miłośników piwa craftowego, którzy przejeżdżają do nas z różnych zakątków Polski i Europy! Obok browarów rzemieślniczych i piwowarów domowych będziemy gościć producentów cydru, a także sklepy i puby oferujące piwa craftowe zarówno z Polski jak i z zagranicy.